Jdi na obsah Jdi na menu
 


Necvičíš? Začni a buď "IN"

Většina žen a dívek  má před posilovnou velký až přehnaný respekt, bojí se, že jim po silovém tréninku narostou svaly a budou vypadat jako kulturistky z časopisů. Ale je jen minimum žen, jestli vůbec nějaká, které mají genetické dispozice k tomu vybudovat velké svaly z běžného silového tréninku a stravy. Tvrdíváme, že žádné svaly nechceme, že chceme jenom rýsovat. Ale jak můžeme rýsovat něco, co bez pravidelného posilování geneticky téměř nemáme? Bez silového tréninku nikdy nezískáme krásnou a pevnou postavu. Ano, třeba se nám podaří být štíhlé až hubené, ale buď budeme kost a kůže, nebo budeme kost, kůže a tuk, to vše bez těch správných tvarů. Protože ten správný tvar dává ženské postavě pevné štíhlé svalstvo, obalené rozumným množstvím tuku.

A právě posilovna je nejrychlejším a nejjednodušším způsobem jak takovou krásnou, štíhlou, pevnou postavu, za kterou se každý muž otočí, získat.

Posilovna ale není jenom o krásné postavě nebo zdraví, je to také společenská událost, je to o potkávání se s kamarády a známými, kteří s námi sdílí společný koníček. Posilovna je ideálním místem k seznámení, ať už k flirtování na posílení sebevědomí, potkání životního partnera, nebo budování pracovních kontaktů.

Posilovna nám dá také sílu, samostatnost a sebevědomí, už nikdy nebudeme muset trpět s těžkým nákupem, nebudeme muset čekat na výtah, ale i s kufrem vyběhneme do druhého patra, budeme prostě SILNÉ ženy...

A pokud nám někdy bude smutno, přepadne nás depka a nebude se nám chtít být samotným doma nebo naopak s rodinou, vždycky budeme mít kam jít, budeme mít svůj druhý domov, svou "zašívárnu.

 

 
 

 

Poslední fotografie


Facebook


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 32754
Měsíc: 228
Den: 5